Yhteystiedot

TUVET-hanketta toteuttavat yhteistyössä Itä-Suomen yliopisto, Helsingin yliopisto, Jyväskylän yliopisto ja oppimis- ja ohjauskeskus Valteri.

Hankkeessa työskentelevien yhteystiedot:

Itä-Suomen yliopisto

Professori Eija Kärnä, +358 505662404, eija.karna@uef.fi

Yliopistonlehtori Aino Äikäs, +358 504422632, aino.aikas@uef.fi

Projektitutkija Mirva Poikola, +358  505627998, mirva.poikola@uef.fi

Projektitutkija Merja Mannerkoski, +358 504757024, merja.mannerkoski@uef.fi

 

Helsingin yliopisto

Yliopistonlehtori Elina Kontu, +358 503182380, elina.kontu@helsinki.fi

Tekninen avustaja Satu Peltomäki, +358 504302376, satu.peltomaki@helsinki.fi

 

Jyväskylän yliopisto

Yliopistonlehtori Raija Pirttimaa, +358 408053633, raija.pirttimaa@jyu.fi

Projektitutkija Elina Talja, +358 408054872, elina.m.talja@jyu.fi

Yliopistonopettaja Riikka Iisakka, +358 406627002, riikka.j.iisakka@jyu.fi (1.9.2019 alkaen)

 

Oppimis- ja ohjauskeskus Valteri

Hanke- ja koulutuspäällikkö Terhi Ojala, +358 295294711, terhi.ojala@valteri.fi

Hankkeen tutkijat

Hankkeen toimijat yhteiskuvassa (puuttuu Merja Mannerkoski ja Riikka Iisakka)